Aktualności

Konsultacje społeczne

Konsultacje
05.12.2018r.
Konsultacje społeczne w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty dla nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
więcej

Informacja Urzędu Statystycznego w Katowicach

Informacje
05.12.2018r.
Urząd Statystyczny w Katowicach przeprowadza badania pogłowia bydła, owiec, drobiu, oraz produkcji zwierzęcej, badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego. Więcej informacji znajduje się w załączonej ulotce.
więcej

Przerwa w dostawie wody

Urząd Gminy
04.12.2018r.
Urząd Gminy Kruszyna informuje, że w dniu 06.12.2018 roku (czwartek) w godzinach od 7.30 do 17.00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody w miejscowościach Kruszyna i Bogusławice, spowodowane pracami konserwacyjnymi na sieci wodociągowej. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
więcej

Wypożyczam z Mikołajem

Biblioteka
03.12.2018r.
Mikołaj ma swoje prawa i jednym z nich jest umilanie ludziom (bez względu na wiek!) codziennych czynności. Idąc w ślad za tym stwierdzeniem, Gminna Biblioteka Publiczna w Kruszynie zaprasza 6 grudnia w nasze książkowe progi na mikołajkowe spotkania bliskiego stopnia wszystkich „starych”, nowych i tych Czytelników, którzy jeszcze nie zdecydowali się być naszymi Czytelnikami, ale […]
więcej

Zaproszenie na szkolenie

Informacje
29.11.2018r.
Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie zaprasza na szkolenie uzupełniające w zakresie stosowania środków ochrony roślin. Więcej informacji w załączeniu.
więcej