Aktualności

19 sierpnia 2018 – Jubileusz 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Łęgu

Stowarzyszenia
23.08.2018r.
W niedzielę 19 sierpnia 2018 roku miała miejsce uroczystość z okazji Jubileuszu 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Łęgu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Starosta Powiatu Częstochowskiego, Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Katowicach – Krzysztof Smela, Dowódca JRG 2 w Częstochowie, przedstawiciel Komendy Miejskiej PSP w Częstochowie – kpt. Paweł Gronkiewicz, Wójt Gminy […]
więcej

Zmiany w Strategii Stowarzyszenia „Razem na wyżyny” – przesunięcia środków

Informacje
23.08.2018r.
Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami zmian w Strategii (LSR), jakie zostały przedstawione do konsultacji społecznych. Dotyczą one głównie przesunięcia części środków finansowych z przedsięwzięcia „Rozwój działalności gospodarczej” do przedsięwzięcia „Podejmowanie działalności gospodarczej”. Zmiany oraz formularz uwag zamieszczone są pod linkiem: razemnawyzyny.pl/zmiany-lsr-konsultacji-spolecznych. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi zmianami i komentowania.
więcej

Wybory samorządowe

Wybory
23.08.2018r.
Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej, pod adresem bip.kruszyna.pl publikowane są informacje na temat nadchodzących wyborów samorządowych.
więcej

Zaproszenie na debatę oświatową

Oświata
23.08.2018r.
Wójt Gminy Kruszyna zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy Kruszyna na debatę oświatową. Więcej informacji na temat debaty można odnaleźć tutaj.
więcej

Szkolenie w zakresie obsługi komputera i korzystania z internetu

Gmina
23.08.2018r.
Gmina Kruszyna wraz ze Stowarzyszeniem Liga Krajowa pozyskała ponad 100 tyś złotych na szkolenia w zakresie obsługi komputera i korzystania z internetu dla mieszkańców. Więcej informacji dostępnych jest tutaj.
więcej