Mikołaj odwiedził dzieci z terenu Gminy Kruszyna

Imprezy
11.12.2023
Mikołaj odwiedził dzieci z terenu Gminy Kruszyna

Na zaproszenie Wójta Gminy Kruszyna 8 grudnia 2023 r do naszej gminy zawitał Mikołaj. Tym razem na spotkanie wybrał salę sportową w Widzowie. O 16.30 zacnego gościa oczekiwało około 100 dzieciaków wraz z rodzicami.

W drodze do Widzowa  Mikołaj wpadł w zaspę śnieżną i zgubił wór z prezentami. W celu zadośćuczynienia podarował dzieciakom bajkę pt. Jaś i Małgosia w wykonaniu Ale!Babek. Aktorskie role nie były dla pań nowością. Już w ubiegłym roku wcieliły się w postaci z bajki Czerwony Kapturek co bardzo podobało się małym widzom. Zapewne Mikołaj o tym wiedział i „w ciemno” postawił na Ale!babki. Przepiękna dekoracja, muzyka i stroje aktorek przeniosły dzieci w bajkowy świat Jasia, Małgosi i złej wiedźmy. Z radości, że wszystko dobrze się skończyło najmłodsi mieszkańcy naszej Gminy bawili się w takt muzyki, naśladując Elfa.

W czasie trwania „sztuki”  Mikołaj szukał swojej zguby i jednak znalazł cały wielki  worek słodkich upominków. Obdarowane, szczęśliwe dzieci pożegnały się z Mikołajem i jego ekipą do następnego roku.

przejdź do galerii