Gmina Kruszyna wspiera ratowników medycznych

Informacje
16.04.2020
Gmina Kruszyna wspiera ratowników medycznych

Wobec zagrożenia jakie niesie za sobą pandemia koronawirusa COVID 19 Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lgocie Małej we współpracy z klubem Oleńka Kruszyna oraz Gminą Kruszyna postanowił zorganizować zrzutkę dla pogotowia ratunkowego w Częstochowie, które swoim zasięgiem obejmuje również Gminę Kruszyna.

Pamiętajmy, że to ratownicy są na pierwszej linii walki z pandemią. Jeżeli dopuścimy do masowych zakażeń pracowników służb ratunkowych, to nie będzie miał kto do nas przyjeżdżać i nam pomagać.

Celem tej zbiórki jest zakup najważniejszych narzędzi do walki z koronawirusem – maseczek z filtrem (FFP2 lub FFP3), maseczek chirurgicznych, rękawiczek, kombinezonów, gogli, spirytusu i płynów dezynfekcyjnych oraz wszelkich innych rzeczy, których braki wychodzą na bieżąco. Każdej z wymienionych rzeczy brakuje na potęgę! Każda pomoc jest w tej chwili „na wagę złota”

Nikt z nas nie był przygotowany na obecną sytuację, jednak dzieje się to tu i teraz, dlatego pomóżmy tym, którzy narażają swoje życie. Każdy z nas może pewnego dnia potrzebować ICH pomocy.

Mamy nadzieję, że uda nam się połączyć siły jako Gmina Kruszyna i wielu mieszkańców (i nie tylko) włączy się w naszą akcję.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/d282hz